שיווק פרויקטי נדל"ן

שוק אחד, אינספור הזדמנויות

אנו בשרון דידי יזמות ושיווק נדל"ן בע"מ משקיעים מחשבה, יצירתיות ומשאבים בשיווק פרויקטי נדל"ן בכל רחבי הארץ. החברה מעניקה טווח רחב של פתרונות ומספקת ליזמים ומשקיעים, כמוך, ערך מוסף אמיתי.
אנחנו מציעים ידע חסר תקדים בשוק הנדל"ן וכן צוות מקצועי ומיומן שלא רק יבנה עבורך אסטרטגית שיווק כוללת ומותאמת אישית כי אם גם יוציא אותה אל הפועל.
שירותי שיווק נדל"ן לכלל המגזרים, ביניהם: פרטי, מסחרי ותעשייתי ומחויבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר, בכל מה שאנחנו עושים.

ליווי, ייעוץ וניתוח

נלווה אתכם יד ביד עוד טרם רכישת הקרקע. נאתר קרקעות או נכסים פוטנציאלים, נבחן את הקרקע, נבדוק ביקושים באזור, את נתוני המכירות, נלמד את קהל יעד, נבחן את רמת המחירים באזור ונעשה הכול כדי לבדוק לעומק את כדאיות הפרויקט העתידי. נייעץ אודות תמהיל הדירות המתאים לכם ביותר, המפרט האופטימאלי ואפילו נסייע לכם עם התכנון האדריכלי ועיצוב פנים הדירות. 

סקר שוק ובניית מחירון

המומחים שלנו יבצעו סקר שוק ויבחנו את קהל היעד לפרויקט שלכם. נלמד על נתוני הסביבה והאזור, נכיר את ההעדפות של קהל היעד ונציג ניתוח עדכני ויסודי שיחסוך לכם הרבה מאוד כסף. לאחר שנזהה וננתח את השוק, נבנה ביחד אתכם מחירון שגם יתאים לקהל היעד וגם יבטיח את רווחיות הפרויקט.

בניית אסטרטגיה שיווקית

נבחר את אסטרטגיית השיווק המתאימה ביותר לפרויקט שלכם. נלווה אתכם בבחירת מסרים וחומרים פרסומיים, הדמיות ותוכניות מכר, בבחירת משרדי פרסום, משרד יחסי ציבור ואנשי מכירות בשטח. ניצור קמפיינים בערוצי פרסום מגוונים ונסייע לכם לבנות אסטרטגיית שיווק מנצחת.

שירותי שיווק פרויקטי נדל"ן כוללים:

  • הכרות והבנת מטרות היזם: בשלב זה נכיר אותך, נלמד את המטרות שלך וננתח את הפוטנציאל העתידי.
  • איתור קרקע לפרויקט: במידה וטרם איתרת את הקרקע לפרויקט, נסייע לך למצוא את הקרקע המתאימה והמניבה ביותר, בהתאם למטרות שלך.
  • טרום קניית הקרקע: נערוך בדיקה מקדימה ומקיפה לקרקעות העולות בקנה אחד עם המטרות שלך. נבדוק את הביקושים באזור, מחירים, נתוני סביבה, תכניות קיימות ועתידיות באזור, עד אשר תהיה בידינו תמונת מצב עדכנית, יסודית ומקיפה באשר לפוטנציאל הקרקעות.
  • ניתוח קהל היעד: לאחר איתור הנכס המתאים נערוך מחקר שוק ונאסוף נתונים מדויקים אודות קהל היעד האידיאלי לפרויקט שלך.
  • ניתוח ואפיון הפרויקט: בשלב זה נתחיל לעבוד על ניתוח ואפיון הפרויקט שלך. החל מתכנון תמהיל הדירות והתכנון האדריכלי ועד לאפיון פנים הדירות ועיצובן, כך שיתאימו באופן מושלם לצרכים ולחלומות של קהל היעד.
  • תמחור הדירות בפרויקט. בשלב זה נבנה מחירון לפרויקט שלך המבוסס על סקר השוק שערכנו, כאשר לנגד עינינו ניצבת רווחיות הפרויקט ותשואה מקסימלית, עבורך!
  • בניית אסטרטגיה שיווקית לפרויקט: בשלב זה נרכז את מירב תשומת הלב לבניית אסטרטגיה שיווקית מותאמת וייחודית, המבוססת על מחקר השוק שערכנו, על אפיון קהל היעד ועל המטרות שלך.
  • טקטיקה שיווקית מנצחת: אנחנו לא רק עוזרים לך לחלום, כי אם גם הופכים אותו למציאות בשטח. נבצע עבורך את כל עבודת השיווק והפרסום, לרבות: בניית קונספט פרסומי והכנת המסרים ייעודיים לקהל היעד, נעבוד עם משרדי פרסום ומשרדי יחסי ציבור, ניצור וננהל את החומרים השיווקיים, נכין תכניות מכר, נשיק קמפיינים ונפרסם את הפרויקט שלך במגוון ערוצי המדיה. בנוסף, נציב אנשי מכירות מיומנים בשטח ונשווק את הפרויקט בירידים ותערוכות.
  • חברת 'שרון דידי יזמות ושיווק נדל"ן בע"מ' מלווה אותך מראשית הפרויקט ועד לחתימה המיוחלת על הסכם המכר. אנשי המכירות שלנו בשטח הינם מיומנים ומקצועיים. הם יעניקו למתעניינים בפרויקט שלך יחס אישי, סבלני ואדיב על מנת שאתה תוכל למכור את דירות הפרויקט במהירות וברווח מקסימלי.

לחברה שלושה עמודי תווך עיקריים: ניהול וייעוץ, שיווק ומכירות בשטח.
אנחנו מעמידים לרשותך את כל משאבי החברה ומלווים אותך בשוק אחד עם אינספור של אפשרויות/ומלווים אותך, בדרך שלך.

צור קשר

לפגישת יעוץ ללא התחייבות, חייגו 077-7003120
או מלאו את הפרטים שלכם ואשמח לחזור אליכם בהקדם