ניהול פרויקטים בבניה

פרויקט בניה מוצלח הוא פרויקט המבוסס על יסודות איתנים; על תכנון, ניהול נכון של זמן ושל תקציבים, על איכות ועל השגת יעדים. ניהול פרויקטים בבניה זו אמנות התכנון והתיאום בין המשאב האנושי לבין המשאבים החומריים והפיננסיים לאורך כל חייו של פרויקט הבניה, יהיה זה פרויקט בניה רחב היקף של נדל"ן למגורים, שיפוץ מתחם מסחרי, בניית משרדים או קומה בודדת.
משקיעים, קבלנים או יזמים, אתם צריכים להתמודד עם המון דרישות ואילוצים במהלך כל אחד משלבי הבניה, החל משלב טרום הבניה ועד לגמר. בכל אחד מהשלבים האלו יש סיכונים, ואנחנו כאן עבורכם כדי לתכנן את פרויקט הבניה שלכם כך שהוא יתנהל נכון, עם מינימום סיכונים וטעויות תוך ניצול מיטבי של לוחות הזמנים, מחויבות לעמידה בתקציבים והצמדות לתכנון בשלב טרום הביצוע.

מעטפת שירותי ניהול פרויקטים בבניה

כחברה שמתמחה בניהול פרויקטים אנחנו מציעים ניסיון רב בענף הנדל"ן המקומי בד בבד עם ידע בניהול פרויקטים בבניה המבוסס על מודלים בינלאומיים מוכחים. אנחנו מציעים תכנון, תיאום וביצוע לפרויקטים בכל סדר גודל בין אם מדובר בפרויקט תעשייתי, מסחרי ופרטי ובין אם בפרויקט מוסדי או סביבתי. אנחנו מביאים ידע עמוק בתכנון וניהול תהליכי בניה, מיומנויות תקשורתיות וקשרים עסקיים לצד יכולות גישור, בקרה קפדנית, יישום מתודולוגיות תכנון ומתן פתרונות יצירתיים.

אנחנו מרגישים מחויבות ללקוחות שלנו ורואים עצמנו שותפים למטרה הנשגבת ליצור וללוות פרויקטים שמשרתים חברה בת קיימא שבה אנשים וגם הטבע שמסביב משגשגים ומתלכדים. אנחנו מחויבים למצוינות ולמתן מעטפת של פתרונות יעילים ומוצקים המותאמים באופן אישי לכל פרויקט ופרויקט. אנחנו מתכננים, מפקחים, עורכים בקרת איכות, משווים ומצוותים את מנהלי התכנון הטובים, המנוסים והמתאימים ביותר לכל פרויקט בניה, גם לפרויקט הבניה שלך.

לקבלת פרטים נוספים – הירשמו ואנו נחזור אליכם

צור קשר

לפגישת יעוץ ללא התחייבות, חייגו 077-7003120
או מלאו את הפרטים שלכם ואשמח לחזור אליכם בהקדם