אודות שרון דידי יזמות ושיווק נדל"ן

שלום רב,

את 'שרון דידי יזמות ושיווק נדלן בע"מ' הקמתי לאחר הצלחה אישית בתחום הנדל"ן. התחלתי כיזמית עם הרבה תשוקה לעולם הנדל"ן, במהלך השנים צברתי ניסיון רב בשטח והחברה גדלה והתפתחה.

בשנים האחרונות שמתי לעצמי מטרה: לקחת את כל הידע, ההכרות העמוקה והניסיון שצברתי בענף שיווק הנדל"ן ולמנף אותם לטובת יזמים ומשקיעים נוספים, כמוך. לחברה מעטפת שירותי שיווק נדל"ן כוללת שנועדה לא רק לסייע ליזמים למכור מהר יותר כי אם גם למקסם את הרווחים ולהעצים את כדאיות העסקאות.

כל פרויקט הוא מיוחד וייחודי בעינינו. אנחנו בונים לכל יזם ומשקיע את סל פתרונות השיווק המתאים ביותר עבורו ומלווים אותו לאורך כל הדרך, משלב איתור הקרקע דרך בחינת הכדאיות ועד לשיווק הפרויקט. אנחנו מקשיבים, מנתחים, בונים אסטרטגיה וגם מבצעים!

האהבה לתחום שיווק הנדל"ן, המחויבות לכל פרויקט והיכולת שלנו לספק מענה מקיף ליזמים בכל סדר גודל מבטיחים לכם שירות אישי, אמין, אדיב ומקצועי.  

שלכם, שרון דידי

חזון החברה

החזון שלנו הוא לפתוח דלת לעולם הנדל"ן לחברות, משקיעים ויזמים שחולמים בגדול. לספק פתרונות שיווק נדל"ן מעשיים, מהודקים ומגובשים שמבוססים על מערכת יחסים אמתית והבנה  הדדית.

אנחנו מאמינים שהצלחה היא תוצר של חיבור, הקשבה והתמדה ושענף הנדל"ן הישראלי מציע שפע של הזדמנויות עסקיות בעלות פוטנציאל רווחיות גבוהה.

שירותי החברה

בין שירותי החברה ניתן למנות:

נשמח לעמוד לשירותכם  077-7003120

צור קשר

לפגישת יעוץ ללא התחייבות, חייגו 077-7003120
או מלאו את הפרטים שלכם ואשמח לחזור אליכם בהקדם